• Detail firmy

Jaroslav Mikulášek

Základní popis

Zakázková výroba schodišť, dveří a nábytku do interiéru a zahrady, výrobků z masivu. Zaměřuji se na i na restaurování starožitného nábytku a bryček.

Adresa

Dřetovice 112
273 42 Dřetovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12387738

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba schodišť, dveří a nábytku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 721 542 687
E-mail: jmikulasek@seznam.cz
Další firmy v oboru

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.