• Detail firmy

Jaroslav Michlík

Základní popis

Provádíme veškeré dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací včetně průmyslové elektroinstalace a veřejného osvětlení .

Adresa

Ostrov, Jedlová 1411
363 01 Boč

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12824836
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Provádíme veškeré dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací včetně průmyslové elektroinstalace a veřejného osvětlení .

Kontaktní údaje

Telefon: 353 821 915
Mobil: +420 777 289 686
E-mail: elmich@volny.cz
WWW: www.elmich.net/

Kontaktní osoba

Jaroslav Michlík - Majitel

Další firmy v oboru

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.