• Detail firmy

Jaroslav Mezera Space

Základní popis

Prodej, servis a montáž radiostanic, příslušenství pro mobilní telefony, GPS navigací, audio a video techniky. Výroba stabilizátorů napětí.

Adresa

Rudná
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61088251
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej, servis a montáž

Prodej, servis a montáž radiostanic, příslušenství pro mobilní telefony, GPS navigací, audio a video techniky. Výroba stabilizátorů napětí.

Kontaktní údaje

Telefon: 311 678 121
Mobil: 602 324 432
E-mail: vysilacky@seznam.cz
WWW: www.vysilacky-space.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Mezera - Majitel

Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.