• Detail firmy

Jaroslav Merha Mepateam

Základní popis

Podlahové vytápění,rozvody vody,topení a plynu. Dod. a mtž. plyn. a ele. kotlů Solární panely pro ohřev TUV.Centrální vysavače. Dod. a mtž všech druhů podlahovin pvc,marmoleum,vinyl,plovoucí podlahy,dřevěné masívní z našich a tropických dřevin.

Adresa

Purkynova
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61320455
DIČ:  cz7106272470

Výrobky, činnosti

Podlahové vytápění,rozvody vody,topení a plynu.

Podlahové vytápění,rozvody vody,topení a plynu. Dod. a mtž. plyn. a ele. kotlů Solární panely pro ohřev TUV.Centrální vysavače.

Kontaktní údaje

E-mail: mepateam@seznam.cz
WWW: http://mepateam.webzdarma.cz/

Kontaktní osoba

Jaroslav Merha

Telefon: 776 794 412
E-mail: mepateam@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.