• Detail firmy

Jaroslav Mařánek

Základní popis

Provádíme veškeré truhlářské práce. Vyrábíme kuchyně a nábytek na míru

Adresa

Bubovická 71
267 18 Bubovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45143609

Výrobky, činnosti

Jaroslav Mařánek

Truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 671 361
Mobil: +420 602 346 106
E-mail: truhlarstvi.maranek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Mařánek - Majitel

Další firmy v oboru

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.