• Detail firmy

Jaroslav Malcher

Základní popis

Provádění truhlářských prací. Výroba a montáž dřevěných eurooken a vchodových dveří. Výroba a montáž interiérových dveří dýhovaných nebo z masívu. Výroba a montáž dřevěných schodišť. Zimní zahrady, dřevěná garažová vrata na zakázku.

Adresa

Blahutovice 99
741 01 Blahutovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73304174
DIČ:  CZ7003195265
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba dřevěných eurooken

Dřevěná eurookna v profilech 68, 78 a 92, s izolačním dvojsklem nebo trojsklem,vhodné pro nízkoenergetické nebo pasivní domy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 188 086
E-mail: m-stol@seznam.cz
WWW: www.m-stol.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Malcher - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.