• Detail firmy

Jaroslav Macháček

Základní popis

Nábytek na míru Skříně - knihovny - botníky - stoly - komody - šatny - obývací stěny. Nezávazná a bezplatná navštěva technika, široký výběr dekorů, vlastní výroba. Montáž, doprava a zaměření zdarma.

Adresa

Radomská 470/3
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48050130
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Skříně, komody, knihovny.

Kontaktní údaje

E-mail: skrine@skrinepraha.cz
WWW: www.skrinepraha.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Macháček - Generální ředitel

Mobil: +420 775 686 642
E-mail: skrine@skrinepraha.cz
Další firmy v oboru

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.