• Detail firmy

Jaroslav Lipták - podlahy

Základní popis

Pokládání a prodej plovoucích podlah - laminátových a dřevěných, nové parkety, renovace starých parket, pokládka koberců, PVC a korku. Nabídka podle vzorníků, odborné poradenství. Zaměření, cenová kalkulace a doprava v hlavním městě zdarma.

Adresa

Ostravská 631
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26714051

Výrobky, činnosti

Pokládání a prodej plovoucích podlah

laminátových a dřevěných, nové parkety, renovace starých parket, pokládka koberců, PVC a korku. Nabídka podle vzorníků, odborné poradenství.

Kontaktní údaje

WWW: www.podlahyliptak.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Lipták - Majitel

Mobil: 603 142 183
E-mail: jaroslavliptak@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.