• Detail firmy

Jaroslav Liďák

Základní popis

Hlavní náplní naší práce je provádění všech druhů betonových podlah. Tyto podlahy sloužících ve výrobních, prodejních, skladovacích halách, garážích a jiných prostorách. Také provádíme betonáže venkovních ploch, jako jsou manipulační plochy..

Adresa

Kunčičky u Bašky 388
739 01 Kunčičky u Bašky

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16664191

Výrobky, činnosti

Vnitřní izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 655 239

Kontaktní osoba

Jaroslav LIĎÁK - Majitel

Mobil: +420 602 787 673
E-mail: jaroslav.lidak@seznam.cz
WWW: opravybetonu.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Luděk Tošenovjan

Zajišťujeme rekonstrukce, dodávku a montáž střešních světlíků. Dodáváme bodové, sedlové, obloukové a shedové světlíky. Rekonstruujeme opláštění výrobních hal, prosklené stěny a střešní konstrukce průmyslových objektů. Soustředíme se na Moravskoslezský kraj a okolí.