• Detail firmy

Jaroslav Leibl

Základní popis

Nabízíme malování, opravy omítek, tapetování, lakování, kazetové stropy, vrtání i do panelu. Provádíme výměny vypínačů a osvětlení, lepení polystyrenových desek, výměny vodovodních baterií, hodinový manžel, montáž plovoucí podlahy, nátěry fasády.

Adresa

Svobody 2492
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12539201

Výrobky, činnosti

Malování

Kontaktní údaje

E-mail: lefala@seznam.cz
WWW: www.malirstvi-leibl.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Leibl - Majitel

Mobil: +420 604 530 536
Další firmy v oboru

ROYAL TECH, s.r.o.

Royaltech s.r.o. - specializujeme se na sportovní podlahy, sportovní povrchy, podlahy v tělocvičně a rekonstrukce sportovních podlah. Nabízíme sportovní podlahy dřevěné, sportovní podlahy umělé(Conipur HG) i sportovní podlahy kombinované.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.