• Detail firmy

Jaroslav Lada

Základní popis

Provádíme keramickou výrobu a nabízíme keramické kurzy.

Adresa

Kryštofovo Údolí 24
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10426825
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Provádíme keramickou výrobu

nabízíme keramické kurzy.

Kontaktní údaje

Telefon: 482 720 331
Mobil: +420 604 627 467
E-mail: jaroslavlada@seznam.cz
WWW: www.kustuho.iglu.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Lada - Majitel

Další firmy v oboru

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.