• Detail firmy

Jaroslav KUTINA

Základní popis

Naklápěcí vibrační plošina "cvičí za vás"= hubnete pouhým stáním na plošině! 10 minut cvičení na strojích Vibrostation odpovídá 1 hodině cvičení, při které spálíte až 350 kalorií. Vibrační plošiny představují žhavou novinku ve fitness průmyslu.

Adresa

Dětská 2457/13
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71551930
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vibrační plošiny.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vibrostation.net
WWW: www.vibrostation.net

Kontaktní osoba

Kutina Jaroslav - Majitel

Mobil: +420 731 533 811
E-mail: info@vibrostation.net
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!