• Detail firmy

Jaroslav Kubec

Základní popis

Realizace půdních vestaveb, zateplení fasád, rekonstrukce střešních plášťů a bytových jader. Nabídka pokládání obkladů a dlažeb.

Adresa

Mírová 1887/52
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48891185
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební a obkladačské práce

Realizace půdních vestaveb, zateplení fasád, rekonstrukce střešních plášťů a bytových jader. Nabídka pokládání obkladů a dlažeb.

Kontaktní údaje

E-mail: kubec@raz-dva.cz
WWW: www.interierkubec.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kubec - Majitel

Telefon: +420 777 226 310
E-mail: kubec@raz-dva.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.