• Detail firmy

Jaroslav Koumar

Základní popis

Výroba a montáž schodišť, dveří, oken, altánů či zimních zahrad. Nabídka renovace historického nábytku a podlah.

Adresa

Polní 773
588 22 Luka nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69657769

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž schodišť, dveří, oken,

Výroba a montáž schodišť, dveří, oken, altánů či zimních zahrad. Nabídka renovace historického nábytku a podlah.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 568 627
E-mail: jkoumar@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-koumar...

Kontaktní osoba

Jaroslav Koumar - Jednatel

Další firmy v oboru

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.