• Detail firmy

Jaroslav Kotouč

Základní popis

Nabízíme zemní, výkopové, demoliční a přípravné stavební práce. Zajišťujeme odvoz suti.

Adresa

nám.1.Máje 64
270 62 Rynholec

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66503493
DIČ:  CZ7406170684

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

E-mail: zemniprace.jk@gmail.com

Kontaktní osoba

Jaroslav Kotouč - Majitel

Telefon: 723 112 760
E-mail: zemniprace.jk@gmail.com
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.