• Detail firmy

Jaroslav Kořínek

Základní popis

Čištění koberců a čalounění v domácnostech i firmách extrakční metodou tj. mokrou cestou.

Adresa

Vstupní 1190/3
326 00 Černice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87602440

Výrobky, činnosti

Čištění koberů a čalounění extrakční metodou

Čištění koberců a čalounení v domácnostech i firmách extrakční metodou tj. mokrou cestou. Tato metoda je velmi efektivní, mechanicky šetrná a vše je poměrně rychle suché.

Kontaktní údaje

E-mail: ciste.koberce@email.cz
WWW: www.cistekoberceplzen.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kořínek - Majitel

Mobil: +420 739 656 115
E-mail: ciste.koberce@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.