• Detail firmy

Jaroslav Konečný

Základní popis

Zabýváme se zámečnictvím a kovovýrobou. Vyrábíme a montujeme různá schodiště, brány, ploty, terasy, zábradlí, zimní zahrady apod. Provádíme veškeré montážní a údržbařské práce, montáž zámků včetně oprav, svářečské práce.

Adresa

Z. Fibicha 30
796 07 Držovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46892079
DIČ:  CZ6902214484
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Údržbářské a opravárenské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 360 284
Mobil: +420 603 349 461
E-mail: jara.konecny@quick.cz
WWW: www.zamecnictvikonecny.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Konečný - Jednatel

Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

MONROS, v.o.s.

Nabízíme garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány a pohony. Prodáváme kompletní zastiňovací techniku. Dodáváme rolety a žaluzie pro interiéry i exteriéry, plisé, baldachýny, korbmarkýzy a mnoho dalšího.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.