• Detail firmy

Jaroslav Kolařík

Základní popis

Provádíme stavební a demoliční práce, rekonstrukce objektů, zateplování fasád a půdních prostor, opravy a rekonstrukce průmyslových staveb. Nabízíme školení bezpečnosti práce, obsluhy vysokozdvižných vozíků a montážních plošin, těžké a zahradní techniky a kamerových systémů. Nabízíme prodej a servis zahradní techniky.

Adresa

Valšov 116
792 01 Valšov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45179395

Kontaktní údaje

E-mail: jaroslav.kolarik@seznam.cz
WWW: www.bertokolarik.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kolařík - Jednatel

Mobil: 603 165 129
Další firmy v oboru

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

SEHAP - K

Zabýváme se prodejem hasicích přístrojů - práškové, vodní, pěnové hasicí přístroje i hasicí přístroje CO2. Provádíme revize, opravy a servis hasicích přístrojů a hydrantů kompletně v souladu s platnou právní legislativou. Poskytujeme poradenství PO a BOZP. Dodáváme profesionální výstroj a výzbroj pro hasiče.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.