• Detail firmy

Jaroslav KLINER - KLIMAVA

Základní popis

Rekonstrukce a přestavby rodinných a činžovních domů. Zateplování obytných i technických budov. Oprava fasád, výstavba na klíč.

Adresa

Srbská 286/7
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15098842

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a přestavby rodinných domů

Rekonstrukce a přestavby rodinných a činžovních domů. Zateplování obytných i technických budov. Oprava fasád, výstavba na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 313 701
E-mail: klimava@tiscali.cz
WWW: www.klimava.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kliner - Majitel

Mobil: 603 179 787
Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.