• Detail firmy

Jaroslav Klíma

Základní popis

Provádíme veškeré zámečnické práce spojené se stavebnictvím. Zabýváme se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, mříží, zábradlí, schodišť, žebříků.

Adresa

Novákova 607
377 01 Jindřichův Hradec I

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63866129

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@klima-jh.cz
WWW: www.klima-jh.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Klíma - Majitel

Telefon: +420 602 464 825
Další firmy v oboru

Jiří Havlík

Činnost firmy je zaměřena na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího. Pracujeme s ocelovým plechem a nerezovým materiálem.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!