• Detail firmy

Jaroslav Kebrle

Základní popis

Instalatérské práce, kontejnerová doprava, zemní a výkopové práce

Adresa

Kollárova 327
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65555465

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 572 576
E-mail: jarymoto@seznam.cz
WWW: www.instalaterstvi-triton.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kebrle - Majitel

Mobil: +420 775 163 977
Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.