• Detail firmy

Jaroslav Kavka

Základní popis

Jsme úklidová firma, provádíme jednorázový či pravidelný úklid a čištění, mytí oken a výloh, čištění a údržbu podlah a koberců, úklid po stavbě, úklid půdních prostor a sklepů, odvoz a likvidace suti kontejnerem. Nabízíme i službu hodinový manžel.

Adresa

Na Pasece 160
360 01 Otovice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65563956

Výrobky, činnosti

Úklid a čištění

Kontaktní údaje

E-mail: info@uklidova-firma.cz
WWW: www.uklidova-firma.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kavka - Jednatel

Mobil: +420 732 109 911
E-mail: info@uklidova-firma.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAXX TOP, s.r.o.

Nabízíme pravidelné úklidy kanceláří, administrativních budov, bytů a komerčních objektů. Provádíme jednorázové předkolaudační úklidy budov, bytů a staveb, provádíme čistící práce ve výškách. Dodáváme pracovní síly ve stavebnictví. Působíme v rámci celé České republiky.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.