• Detail firmy

Jaroslav JIRUŠ

Základní popis

Antény pro digitální pozemní příjem (DVB-T) i satelitní příjem (DVB-S), společné televizní antény (STA), a rozhlasové antény (FM). Montáže, opravy, servis. Instalace bezpečnostních kamer do STA. Kvalita mechanického provedení a použitých komponentů.

Adresa

Angolská 609/3
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15076121

Výrobky, činnosti

Satelitní technika

Antény pro digitální pozemní příjem (DVB-T) i satelitní příjem (DVB-S), společné televizní antény (STA), a rozhlasové antény (FM). Montáže, opravy, se

Kontaktní osoba

Jaroslav Jiruš - Jednatel

Mobil: +420 732 354 411
E-mail: jjirus@seznam.cz
WWW: www.jiklservice.cz
Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.