• Detail firmy

Jaroslav Jirsa

Základní popis

Společnost poskytuje lití anhydridových podlah, zalévání podlahového topení, vyrovnávání porimentem, spádový polystyrenbetony poriment.

Adresa

Žižkov 509
364 52 Žlutice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74645404
Rok založení:  2007
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- lití anhydridových podlah, zalévání podlahového topení, vyrovnávání porimentem, spádový polystyrenbetony poriment.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 240 089
Mobil: +420 724 816 465
E-mail: jirsa.be@seznam.cz
WWW: www.jirsapodlahy.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Jirsa - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

MOZAIKOVÉ PARKETY, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a následným prodejem mozaikových parket. Naše kvalitní výrobky dodáváme nejenom v rámci České republiky, ale i do zahraničí. Vyrábíme mnoho základních motivů s možností výroby parket na zakázku.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.