• Detail firmy

Jaroslav Jirsa

Základní popis

Společnost poskytuje lití anhydridových podlah, zalévání podlahového topení, vyrovnávání porimentem, spádový polystyrenbetony poriment.

Adresa

Žižkov 509
364 52 Žlutice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74645404
Rok založení:  2007
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- lití anhydridových podlah, zalévání podlahového topení, vyrovnávání porimentem, spádový polystyrenbetony poriment.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 816 465
Mobil: +420 720 240 089
E-mail: jirsa.be@seznam.cz
WWW: www.jirsapodlahy.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Jirsa - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.