• Detail firmy

Jaroslav Ježek

Základní popis

Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce. Prodáváme střešní krytiny KM Beta, Bramac, Tondach, Lindab, Ruukki, Satjam, atd.

Adresa

Jesenice 109
264 01 Jesenice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65589891

Výrobky, činnosti

Střešní okna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 875 459
Mobil: +420 774 212 924
Mobil: +420 732 558 332
E-mail: aries.jezek@volny.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Ježek - Majitel

Další firmy v oboru

DALION s.r.o.

Naše společnost dodává a montuje vrata, brány, mříže. Nabízíme vrata sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá; brány otočné, posuvné, s pojezdem; rolovací mříže aj. Poskytujeme kompletní služby, a to od výroby a realizace, až po záruční i pozáruční servis. Naše služby zahrnují i dodání veškerého příslušenství ke garážovým a vstupním systémům. Poradenství je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Jaroslav Černý

Nabízíme okna, dveře, rolety, žaluzie, parapety, garážová vrata, markýzy a sítě proti hmyzu. Zajišťujeme kompletní dodání včetně montáže. Poskytujeme zaměření a cenovou kalkulaci zdarma.