• Detail firmy

Jaroslav Hrudka

Základní popis

Zajišťujeme zemní práce, pokládku venkovních dlažeb, zhotovení komunikací, odvodnění, kanalizace, výstavbu opěrných zdí.

Adresa

V Braňce 262
252 17 Tachlovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61092681

Výrobky, činnosti

Zemní práce, pokládka dlažeb

Kontaktní údaje

E-mail: gokyo@seznam.cz
WWW: www.gokyo.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hrudka - Majitel

Mobil: +420 602 228 443
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.