• Detail firmy

Jaroslav Hrbáček

Základní popis

montáž technologií a transfery strojního zařízení svařování nerezových materiálů potrubních rozvodů svařování potrubních rozvodů černých materiálů strojní zámečnictví, oprava převodových ústrojí apod. izolace potrubí dle přání zákazníka

Adresa

Hranická 93
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18959521
DIČ:  CZ5911081429

Výrobky, činnosti

Montáže technologických celků

montáže ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: 571 613 147
Mobil: 603 533 442
E-mail: montaze@hrbacek.eu
WWW: www.hrbacek.eu
Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.