• Detail firmy

Jaroslav Hráský

Základní popis

Výroba, prodej a montáž komínových vložek a systémů z plastu, hliníku, nerezu či betonu. Provádění vložkování a staveb komínů.

Adresa

Michelský vrch 896/6
460 14 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86844164

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej a montáž komínových vložek

Kontaktní údaje

E-mail: kominy.hrala@email.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hráský - Majitel

Mobil: +420 723 037 005
E-mail: kominy.hrala@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.