• Detail firmy

Jaroslav Hnát

Základní popis

Nabízíme střechy na klíč, palubky, dřevo, střešní krytiny. Prodej klempířských prvků a materiálu pro stavbu střech. Nabídka barev, tmelů, silikonů .

Adresa

Choťánky 118
290 01 Choťánky

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47533307

Výrobky, činnosti

Střechy na klíč

Kontaktní údaje

Fax: +420 325 626 908
E-mail: jardahnat@seznam.cz
WWW: www.naradi-zelezarstvi.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hnát - Majitel

Mobil: +420 602 368 002
Další firmy v oboru

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.