• Detail firmy

Jaroslav HLOUCH

Základní popis

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu. Nabízíme opravy motorových vozidel všech značek, diagnostiku motoru, opravy elektroinstalace či alternátorů, výměnu, autoskel, oleje, čepů a tlumičů, opravy brzd, rozvody, karosářské a lakýrnické práce, přípravu i realizace STK či přezouvání pneumatik. Nabízíme možnost uskladnění pneumatik.

Adresa

Koláčkova 234/3
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67058043
DIČ:  CZ6005140845
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Karosářské práce Brno

Autoservis Brno zajišťuje veškeré karosářské práce - opravy vozidel po havárii, rovnací rám, výměny autoskel, lakýrnické práce. Karosářské práce Brno.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 542 652
E-mail: rhlouchova@seznam.cz
WWW: www.servis-hlouch.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hlouch - Majitel

Renáta Hlouchová

Mobil: +420 731 405 774

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.