• Detail firmy

Jaroslav HEIDINGER

Základní popis

Provoz zakázkového truhlářství. Výroba, opravy a repase špaletových oken a dveří. Osazování okenních parapetů z masivu. Výroba, opravy a repase vchodových dveří do domů a bytů včetně osazení bezpečnostních zámků. Výroba schodů, schodišť a zábradlí.

Adresa

Na zájezdu 2131/9
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41866380

Výrobky, činnosti

Špaletová okna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 731 628
Mobil: +420 606 812 791
E-mail: jaroslav.heidinger@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Heidinger - Majitel

Další firmy v oboru

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

LOUVER.CZ s.r.o.

Zabýváme se dodávkou interiérové, exteriérové a zatemňovací techniky. V naší nabídce naleznete horizontální a vertikální žaluzie, plisé, látkové rolety, duo rolety, panelové posuvné stěny, baldachýny, hliníkové pergoly, košové a výsuvné venkovní markýzy. Zajišťujeme prodej sítí proti hmyzu do oken a dveří.