• Detail firmy

Jaroslav Hájek

Základní popis

Nabízíme obkladačské a zednické práce, zateplování a montáže sádrokartonů.

Adresa

Želízy 48
277 21 Želízy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66398118
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

WWW: www.hajek.zelizy.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hájek - Majitel

Mobil: +420 605 756 892
E-mail: ja-hajek@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.