• Detail firmy

Jaroslav Haba JH Bus

Základní popis

Autobusová doprava vnitrostátní i zahraniční. Fungující již od r. 1994. Kapacita od 13 osob až do 75 osob. Při dlouhodobé spolupráci výhodné ceny. Zajistíme školní zájezdy, výlety, školy v přírodě, společenské akce, zájezdy CK aj.

Adresa

Smetanova 66
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47281898
DIČ:  5602091154
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autobusová doprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 964 529
E-mail: jhbus@volny.cz
WWW: www.abc.cz/firma/jaroslav-haba-jh-bus

Kontaktní osoba

Alice Lutzová

Další firmy v oboru

Tomáš Havelka

Zajišťujeme výrobu a prodej palivového dřeva. Zároveň se věnujeme těžbě dřevní hmoty a jejímu přibližování a odvozu vlastními vozy. Zaměřujeme se na lokality Liberec, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Turnov.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.