• Detail firmy

Jaroslav Groh

Základní popis

Nabídka služeb obrábění kovů.Nabídka soustružení, závitování, vrtání, frézování a broušení.

Adresa

Lužice 22
785 01 Lužice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45232709
DIČ:  CZ6001021939
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

CNC obrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 011 922
E-mail: groh@volny.cz
WWW: www.kovogroh.vyrobce.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Groh - Majitel

Mobil: +420 603 216 009
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.