• Detail firmy

Jaroslav Gregor

Základní popis

Nabídka elektroinstalačních prací, revizí elektrických zařízení, hromosvodů, spotřebičů a nářadí.

Adresa

Staňkovská 114
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  17042551
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize elektrických zařízení

- Praha a okolí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 388 286
E-mail: jaroslavgregor@email.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Gregor - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.