• Detail firmy

Jaroslav Fulín

Základní popis

Provádíme zednické, malířské či obkladačské práce, rekonstrukce koupelen, bytů i stavby nových objektů.

Adresa

Ke Slemenům 113
267 29 Zadní Třebaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63655047

Výrobky, činnosti

Zednické a malířské či obkladačské práce

Provádíme zednické, malířské či obkladačské práce, rekonstrukce koupelen, bytů i stavby nových objektů.

Kontaktní údaje

E-mail: jaroslav.fulin@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Fulín - Majitel

Mobil: +420 737 850 339

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Miroslav Klail

Hlavní činností firmy jsou malířské a lakýrnické práce. Dále provádíme tapetování, sádrové omítky či fasádní nátěry. Poskytujeme rovněž poradenství v tomto oboru. Budete-li mít zájem o některou z výše uvedených služeb, neváhejte nás kontaktovat. Malířské a lakýrnické práce provádíme již téměř 20 let a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se jedním nich.