• Detail firmy

Jaroslav Fojtík

Základní popis

Nabídka zámečnických a svářečských prací.

Adresa

Vítova 474 (areál - ZD Hrubčice)
798 12 Kralice na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14650533

Výrobky, činnosti

Nabídka zámečnických a svářečských prací.

*Ocelové konstrukce a montážní práce.*Obchodní a zprostředkovatelská činnost.*Pálení Plazmou.*Universální a atypické systémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 369 258
E-mail: info@zamecnictvifojtik.cz
WWW: www.zamecnictvifojtik.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Fojtík - Majitel

Mobil: +420 602 774 201
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.