• Detail firmy

Jaroslav Dvořák

Základní popis

PC servis Židlochovice - skládání počítačových sestav, opravy, vylepšení a čištění počítačů. Instalace, odvirování, zálohy i obnovy dat a mnohé další.

Adresa

sídl. Družba 696
667 01 Židlochovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88651886
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Počítačové sestavy

Skládání počítačových sestav na míru. Kancelářské, multimediální, herní.

Kontaktní údaje

E-mail: dvorak@itgomak.cz
WWW: www.itgomak.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Dvořák - Majitel

Mobil: +420 603 319 889
E-mail: jarekd@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.