• Detail firmy

Jaroslav Doktor

Základní popis

Firma DOKTOR Jaroslav - klempířství, pokrývačství a tesařství - provádí rekonstrukce střech na klíč, drobné opravy i nové střechy na klíč. Drobné opravy a přiměřené poradenství neúčtujeme. Po dohodě můžeme vyřídit stavební náležitosti na úřadě.

Adresa

Horská 1857
407 47 Varnsdorf

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64004627
DIČ:  CZ7209212384

Výrobky, činnosti

Opravy střech plochých a šikmých

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 155 408
E-mail: Doktor.Jaroslav@seznam.cz
WWW: www.strechy-doktor.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Doktor - Majitel

Telefon: 606 155 408
E-mail: Doktor.Jaroslav@seznam.cz
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.