• Detail firmy

Jaroslav Dohnálek

Základní popis

Dodání a montáže žaluzií, bezpečnostních dveří, přídavných zámků a mříží, mechanického zabezpečení, nabídka těsnění oken a čištění koberců

Adresa

Laudova 1014/15
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44816979
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Dodání a montáže žaluzií, bezpečnostních dveří, přídavných zámků a mříží, mechanického zabezpečení, nabídka těsnění oken a čištění koberců

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 312 157
E-mail: dohnalek.jar@volny.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Dohnálek - Majitel

Mobil: +420 604 855 633
Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.