• Detail firmy

Jaroslav Dobrocký

Základní popis

Firma HEKATON elektrosystémy provádí výstavbu kamerových systémů, LED osvětlení, rekonstrukce a výstavbu společné televizní antény, elektroinstalace.

Adresa

Opavská 1124/74
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87771411

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy

Provádíme výstavbu bezpečnostních kamerových systémů pro bytová družstva a firmy převážně z Ostravy a blízkého okolí.

Kontaktní údaje

E-mail: info@hekaton.cz
WWW: www.hekaton.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Dobrocký - Majitel

Mobil: +420 731 899 288
E-mail: info@hekaton.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.