• Detail firmy

Jaroslav Čos

Základní popis

Nabízíme individuální výuku a výcvik řidičů skupin B, C a pravidelné školení řidičů.

Adresa

Jana Koziny 1375/12
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70586446

Výrobky, činnosti

Autoškola

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 141 267
E-mail: jaroslav.cos@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Čos - Majitel

Mobil: +420 606 141 267
E-mail: jaroslav.cos@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.