• Detail firmy

Jaroslav Chmelař

Základní popis

Měření vlhkosti a úniků tepla pomocí termokamery a IR teploměrů a vlhkoměrů. Kontrola rozvaděčů, topení, motorů, kvality provedených prací, atd.

Adresa

Sídliště 632
357 01 Rotava

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73428965
  • Služby

Výrobky, činnosti

Infračervená termografie, termogram.

Kontaktní údaje

E-mail: chmelar@thermocam.cz
WWW: www.Thermocam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Chmelař - Jednatel

Mobil: +420 722 910 669
E-mail: chmelar@thermocam.cz
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.