• Detail firmy

Jaroslav Chalupa

Základní popis

Přijedeme do hodiny od nahlášení poruchy a okamžitě začneme pracovat na jejím odstranění. V rámci pohotovosti zajistíme opravy nebo výměny: vypínačů, zásuvek, jističů, stykačů, kabelů. Instalace a zapojení veškerých elektrických spotřebičů.

Adresa

tř. gen. Janouška 2492/35
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76570592

Výrobky, činnosti

Pohotovost elektro.

Kontaktní údaje

E-mail: elpomo@centrum.cz
WWW: www.elpomo.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Chalupa - Majitel

Mobil: +420 722 722 305
E-mail: elpomo@centrum.cz
Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.