• Detail firmy

Jaroslav Červenka

Základní popis

Vyrábíme kontejnery a korby na všechny typy nákladních vozů značek Avia, Man, Daf, Liaz, Iveco a dalších. Provádíme zámečnické práce.

Adresa

Hrobice 128
763 15 Hrobice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45457786

Výrobky, činnosti

Kontejnery

Kontaktní údaje

E-mail: zhrobice@seznam.cz
WWW: www.kontejner-korba.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Červenka - Majitel

Mobil: +420 737 512 983

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

Josef Svoboda - Kovoobrábění

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou kovovýrobu. Provádíme montážní práce zámečnické. Vyrábíme plastové výrobky na vstřikolisu, zajišťujeme rovněž výrobu příslušenství k motokárám.