• Detail firmy

ZÁMEČNICTVÍ ČEKAL JAROSLAV

Základní popis

Nabízíme Vám kovové stojanové věšáky do Vašich domovů, kanceláří, šantánů i restaurací.

Adresa

Na Potoce 140
394 94 Černovice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63888823

Výrobky, činnosti

Nabízíme Vám kovové stojanové věšáky

Nabízíme Vám kovové stojanové věšáky do Vašich domovů, kanceláří, šantánů i restaurací.

Kontaktní údaje

WWW: www.vesaky.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Čekal - Majitel

Telefon: 736 175 226
E-mail: cekal@email.cz
Další firmy v oboru

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.

Design zámečnictví - Musil

Zabýváme se uměleckým zpracováním řetězu. Pomocí článkového řetězu vytváříme unikátní výrobky, které se dají využít, jak v dekorativní podobě, tak v plně účelové. Z řetězu vyrábíme svícny, věšáky, stoly, židle, vinotéky, sochy, umělecké nápisy, ale i exteriérové prvky, jako jsou např. brány, ploty, zábradlí, stojany lamp a mnoho dalšího. Věnujeme se rovněž designovému a atypickému zámečnictví.