• Detail firmy

Jaroslav Burgr

Základní popis

Zabývám se výrobou kuchyní, vestavěných skříní, koupelen, schodů, dveří, ložnic, pracoven a plovoucích podlah. Specializujeme se na atypický interiér.

Adresa

Vltavská 23/14
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13727753
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zabývám se výrobou kuchyní, vestavěných skříní.

Zabývám se výrobou kuchyní, vestavěných skříní, koupelen, schodů, dveří, ložnic, pracoven a plovoucích podlah. Specializujeme se na atypický interiér.

Kontaktní údaje

E-mail: j.burgr@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-burgr.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Burgr - Majitel

Mobil: +420 602 388 811
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.