• Detail firmy

Jaroslav Bureš

Základní popis

Výroba- studená kuchyně, lahůdky:chlebíčky,saláty,pomazánky,minichlebíčky,obložené mísy,předkrmy,jednohubky,catering.

Adresa

Masarykova 217
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40403475
DIČ:  293-365817004
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 229 254
Telefon: +420 777 948 249
WWW: www.studenakuchyne.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Bureš - Majitel

Další firmy v oboru

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.