• Detail firmy

Jaroslav Burda

Základní popis

Nabídka dodávek a montáží oken, dveří, garážových a průmyslových vrat, pojezdových bran, plotových dílců, markýz, žaluzií a parapetů. Provádíme stavební, malířské a natěračské práce, zateplování fasád, zasklívání balkonů. Pokládáme plovoucí podlahy

Adresa

Na Příkopě 580
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73036820

Výrobky, činnosti

Nabídka dodávek a montáží oken, dveří

Nabídka dodávek a montáží oken, dveří, garážových a průmyslových vrat, pojezdových bran, plotových dílců, markýz, žaluzií a parapetů. Provádíme staveb

Kontaktní osoba

Jaroslav Burda - Majitel

Mobil: +420 603 778 239
E-mail: burdajarek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.