• Detail firmy

Jaroslav Bouzek

Základní popis

V rámci celé ČR zajištění návrhu, montáže a servisu - včetně kompletní dodávky materiálu - pro televizní a satelitní antény.

Adresa

Jiráskova 1328
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12375764
DIČ:  CZ5904100037

Výrobky, činnosti

Montáž televizních a satelitních antén

Kontaktní údaje

E-mail: eltvsat@volny.cz
WWW: eltvsat.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Bouzek - Majitel

Mobil: +420 603 426 083
E-mail: eltvsat@volny.cz
Další firmy v oboru

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.